CICHA NOC w Kinie Regis
Początek: 2017-12-08 Koniec: 2017-12-13
Poleć artykuł Twojemu znajomemu

Link do strony zostanie dodany automatycznie.

Kino Regis serdecznie zaprasza na seans filmowy pt. "Cicha noc". Film można będzie obejrzeć od 8 do 13 grudnia o godz. 18.30 i 20.15.

gatunek: obyczajowy

produkcja: Polska

reżyseria: Piotr Domalewski

obsada: Dawid Ogrodnik, Arkadiusz Jakubik, Tomasz Ziętek, Maria Dębska, Tomasz Schuchardt

Najlepszym film 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Twórcom przyznana została główna nagroda - Złote Lwy. Uhonorowany został także Dawid Ogrodnik za główną rolę męską.

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Współredaguj nasz portal Chcesz zgłosić swoją Firmę do bazy adresowej? Widzisz błąd na stronie - napisz do nas!