Kolejna działka w BSAG sprzedana!
Poleć artykuł Twojemu znajomemu

Link do strony zostanie dodany automatycznie.

24 października przeprowadzony został przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej na terenie Bocheńskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.

Cieszę się z tego, że następny grunt w BSAG trafia do inwestora i powstaną w Bochni kolejne, jakże potrzebne, miejsca pracy - mówi Stefan Kolawiński Burmistrz Miasta Bochnia.

Nabywcą nieruchomości został Wielobranżowy Zakład Produkcyjno-Usługowy Krzysztof Tomala z siedzibą w Mikluszowicach.

Wylicytowana cena sprzedaży nieruchomości za działkę o powierzchni 2,0006 ha wyniosła 1 764 602,28 zł brutto. Dodatkowo nabywca zapłaci Miastu Bochnia kwotę 24 644,28 zł brutto za ustanowienie służebności gruntowej.
Inwestor planuje budowę hali magazynowej o powierzchni ok. 1500 m2 oraz dodatkowo budynek administracyjno-biurowy i zatrudnienie ok. 50 osób.

Wielobranżowy Zakład Produkcyjno-Usługowy Krzysztof Tomala to czwarty inwestor w Bocheńskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Dotychczas działki w strefie zakupiły firmy: Werner Kenkel, Górstal, GEREX NET.

Cieszę się z tego, że następny grunt w BSAG trafia do inwestora i powstaną w Bochni kolejne, jakże potrzebne, miejsca pracy – mówi Stefan Kolawiński Burmistrz Miasta Bochnia.

Przypomnijmy, że w pracującym już zakładzie firmy Werner Kenkel znalazło zatrudnienie 60 osób. Docelowo będzie to 350 osób. Gór-Stal planuje zatrudnić 80, a GEREX kolejne kilkadziesiąt osób.